BMW müşteri memnuniyeti ödülü aldı

BMW, müşteri memnuniyeti ödülü aldı. BMW Türkiye, “Sikayetvar.com” tarafından düzenlenen A.C.E (Achievement in Customer Excellence) Awards araştırmasında ‘Otomotiv Lüks Kategorisi’nde Diamond Ödüle’ layık görüldü.Bununla birlikte Borusan Otomotiv – BMW Türkiye bu ödüle 6.defa layık görülmüş oldu.

BMW’nin premium otomotiv pazarındaki konumunun ürünlerin kalitesi kadar müşteri deneyimindeki mükemmellik anlayışıyla elde edildiğini belirten Borusan Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Hakan Tiftik, “Müşteri odaklı vizyonumuzun ve Borusan Otomotiv farkını ortaya koyan ayrıcalıklı müşteri deneyimi anlayışımızın sonucu olarak bu ödüle layık görülmemizden dolayı büyük bir mutluluk ve gurur duyuyorum. Pek çok farklı departmanın kusursuz bir koordinasyon içinde çalışarak sağladığı müşteri memnuniyetinde emeği olan tüm arkadaşlarımı kutluyorum.” dedi.

2015’ten bu yana Türkiye’nin en yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan markalarının başarılarını ödüllendiren A.C.E Awards bu yıl 8’inci kez düzenlendi. 60’tan fazla kategoriden müşteri deneyimini en iyi şekilde yöneten ulusal ve uluslararası 113 markanın değerlendirildiği araştırmada BMW Türkiye Otomotiv Lüks Kategorisi’nde Diamond Ödüle 6’ncı kez layık görüldü.

A.C.E (Achievement in Customer Excellence) Awards, ‘Sikayetvar.com’ tarafından yıl boyunca gerçekleştirilen 1.5 milyonu aşkın müşteri memnuniyeti anketi baz alınarak oluşturulan Müşteri Deneyim Endeksi sonucunda verilen bir ödül. Araştırmada müşteriden gelen sorularının cevaplanma hızı, sorunun çözümlenme oranı ve hızı, müşteri memnuniyet düzeyi, markaya teşekkür oranı ve markadan kaçınma oranı gibi memnuniyeti belirleyen başlıklarda ölçüm yapılıyor.

Otomobil.com.tr sitesinde yayınlanan yeni BMW iX1 satışa sunuldu haberini okumak için BURAYA, BMW iX1 Türkiye internet sayfasına ulaşmak için BURAYA tıklayın!

Borusan Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Hakan Tiftik

 

 

ALINTI KAYNAK: https://www.otomobil.com.tr/bmw-musteri-memnuniyeti-odulu-aldi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir