Chery’nin yardım TIR’ı yola çıktı

Chery’nin yardım TIR’ı yola çıktı. 6 Şubat tarihinde Kahramanmaraş merkezli yaşanan deprem felaketi sonrasında yardım gönderen firmalar arasına, Türkiye pazarına kısa bir süre önce tekrar giriş yapan Chery de katıldı. Chery’nin yaklaşık 100 bin dolarlık ısıtıcı, battaniye, kışlık yorgan, içme suyu, hazır yiyecek vb. dâhil olmak üzere acil durum malzemesini içeren yardım TIR’ı, 7 Şubat itibarı ile bölgeye doğru yola çıktı. Chery Türkiye Başkanı Fenghuo Si, “Tüm Chery çalışanlarının kalpleri her zaman Türk halkıyla bir olacak, depremden zarar gören herkese geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” dedi.

Chery Türkiye Başkanı Fenghuo Si,  sözlerine “Bir taraf zora girdiğinde tüm taraflar destek vermeli. Gittikçe daha fazla insanın yardım elini uzatmasıyla depremzedelerin yaraları en kısa zamanda sarılacaktır. Tüm Chery çalışanlarının kalpleri her zaman Türk halkıyla bir olacak, depremden zarar gören herkese geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” diyerek devam etti.

Otomobil Yayıncılık olarak depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralılara şifalar diliyoruz.

Otomobil.com.tr sitesinde daha önce yayınlanan “Chery yeniden Türkiye’de” haberi için BURAYA, Chery Türkiye internet sitesine ulaşmak için BURAYA tıklayın!

ALINTI KAYNAK: https://www.otomobil.com.tr/cherynin-yardim-tiri-yola-cikti/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir