Chevrolet Camaro üretimi sona erdi. Chevrolet Camaro üretimi bitti.

Chevrolet Camaro üretimi sona erdi.
Chevrolet Camaro üretimi sona erdi.

Hoşça kal sevgilim! General Motors Chevrolet Camaro’nun fişini çekti! Bu durum tam bir saçmalık! Chevrolet Camaro üretimi sona erdi.

Otomobiller arasında benim için senin yerin her zaman ayrı olacak. En sevdiğim otomobil olan Chevrolet Camaro’nun üretimi bitti.

General Motors Chevrolet yönetimi elektrikli otomobillere geçiş döneminde efsanenin fişini 2024 model yılıyla birlikte çekmeye karar verdi.

Üretimi sona erebilecek bu kadar çok araba varken Camaro’nun fişinin çekilmesi tam bir saçmalık.

Geçen yıl satışları yükselmeye başlayan ve yüzde 12,5 gibi önemli bir artış yakalayan Camaro’nun üretimini bitirmek marka imajına büyük bir darbe vuracaktır.

Global Chevrolet Başkan Yardımcısı Scott Bell, Camaro’nun yerini neyin alacağını söylemedi.

Ancak Bell, “Bu, Camaro’nun hikayesinin sonu değil” dedi.

Burada açık bir kapı bırakıyor gibi görünseler bile Ocak ayından itibaren, altıncı nesliyle birlikte Chevrolet Camaro’nun üretim bantları bir daha kurulmamak üzere sökülecek.

Hoşça kal sevgilim.

Araba Habercisi Mart 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Mart 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimiz bundan sonra bedava indirerek, okunabiliyor.

Araba Habercisi Dergisi 49. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 49. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Dergimizi bağlantılardan da görebileceğiniz gibi web sitemizden de ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 49. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

Chevrolet Camaro üretimi sona erdi.

Chevrolet Camaro üretimi sona erdi.

Chevrolet Camaro üretimi sona erdi.

ALINTI KAYNAK: https://www.arabahabercisi.com/chevrolet-camaro-uretimi-sona-erdi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir