Fiat Scudo ve Fiat Ulysse

Fiat Professional, yeni Fiat Scudo ve Fiat Ulysse’yi Türkiye pazarında satışa sundu. 2022 yılına otomobil ürün gamındaki yeniliklerle başlayan marka, orta ticari araç segmentine Fiat Scudo ve Fiat Ulysse ile yeniden giriş yapıyor.

Fiat Marka Direktörü Altan Aytaç, 1996 yılından bu yana üretilen Fiat Scudo’nun fonksiyonellik, yüksek yükleme hacmi, taşıma kapasitesi ve ekonomiyi bir arada sunduğunu belirterek, şunları kaydetti: ‘Yeni Fiat Ulysse ise modern tasarımının yanında yüksek konforu, ferah iç mekanı ve teknolojisi ile yolcu taşımacılığında konforun tanımını değiştirirken geniş aileler için ideal bir çözüm sunuyor. 2022 yılına otomobil ürün gamımızdaki yeniliklerle giriş yaptık. Yılı hafif ticari araçlar ürün gamımızı büyüterek kapatıyoruz. Fiat Scudo ve Fiat Ulysse, önümüzdeki sene yeniden giriş yaptığımız orta ticari araç segmentindeki güçlü oyuncularımız olacak. Hafif ticari araç pazarında 2022 yılını yüzde 25’in üzerinde pazar payı ile kapatmayı hedefledik. 2023 yılında FIAT Professional markası olarak, hafif ticari araç pazarındaki performansımızı, Fiat Scudo ve Fiat Ulysse’nin de ürün gamımıza katılmasıyla başarıyla sürdüreceğiz. FIAT çatısı altında, farklı müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaya devam edeceğiz.’

Türkiye toplam otomotiv pazarını değerlendiren Altan Aytaç, FIAT markasının son üç yılda Türkiye otomobil ve hafif ticari araç toplam pazarının lideri olduğunu aktardı. Egea’nın, lansmanından itibaren ‘Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Otomobili’ unvanını elinde tuttuğunu ve hafif ticari araç sınıfında ise Doblo ve Fiorino modelleri ile Fiat Professional markasının minivan sınıfında liderliğini koruduğunu belirten Aytaç, ‘Fiat markası olarak 2022 yılında da toplam pazardaki liderliğimizi açık ara sürdürüyoruz. Satış performansımızın yanında hizmet çeşitliliğimizi de sürekli artırıyoruz. Müşterilerimizin Fiat ile olan deneyimlerini daha da ileriye taşıyoruz.’ değerlendirmesinde bulundu.

Fiat Pazarlama Müdürü Burak Umur Çelik ise, ‘2022 yılının son ayında pazara sunduğumuz Fiat Scudo ve Fiat Ulysse ile ‘İşler Değişiyor’ diyoruz. Fiat Scudo fonksiyonelliği, kompakt tasarımı ve yüksek yükleme hacmini ekonomikliği ile birleştirerek işlerini büyütmeyi hedefleyen müşterilerimizin yeni fikirlerine alan açmasını sağlayacak. Fiat Ulysse ise Özel taşımacılığı tercih edenlerden geniş ailelere kadar tüm yolcuların seyahatlerini çok daha konforlu ve teknolojik bir hale getirerek beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak.’ ifadelerini kullandı.

Yeni Fiat Scudo, 1,94 m yüksekliği ile kompakt bir dış tasarıma sahipken, içeride 6,6 m3’e varan oldukça geniş bir hacim sunuyor. Yeni Magic Cargo sistemi ile iç alanı ihtiyacınıza göre organize edin. Yeni Scudo geniş bir iç hacim ve pratik yükleme çözümleri sunuyor.

Yeni Fiat Ulysee ise yüksek konforu, geniş iç hacmi ile özel taşımacılık ve transfer yapan sektörler ile geniş ailelerin tüm seyahat beklentilerini en üst düzeyde karşılamak için 8+1 Lounge Maxi versiyonu ile showroomlardaki yerini alıyor. Ayrıca sınırlı sayıda Scudo, FIAT markasının online satış kanalı üzerinden Aralık ayının sonuna kadar rezerve edilebiliyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Fiat Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

FIAT Ticari Araç Fiyat Listesi
FIAT Ticari Araç Kampanyaları
FIAT 500X SUV
FIAT Fiorino
FIAT Servis Kampanyası

ALINTI KAYNAK: https://otomobilkampanyalar.com/fiat-scudo-ve-fiat-ulysse-turkiyede-satisa-sunuldu%EF%BF%BC/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir