Lexus LBX fiyat listesi 2024. 2024 Lexus LBX. Lexus LBX 2024 Fiyat.

Lexus LBX fiyat listesi 2024.
Lexus LBX fiyat listesi 2024.

Hyundai Tucson parasına Lexus Satılacak! Marka ismine göre uygun fiyatlı olacak olan Lexus LBX çıktı! Lexus LBX fiyatının bir tahmin olduğunu lütfen unutmayın. 2024 Lexus LBX fiyatının 40 bin dolar seviyesinde olması bekleniyor. Lexus LBX fiyat listesi 2024.

Premium otomobil üreticisi Lexus, daha önce ürettiği modellerden çok daha farklı bir ürünün dünya prömiyerini gerçekleştirdi ve tamamen yeni LBX modelini tanıttı. Lexus markasının yeni bir segmente girmesini sağlayan LBX, aynı zamanda yeni müşteri kitlesinin bu segmentteki lüks anlayışını değiştiriyor. Lexus’un yeni B SUV modeli, 2024’ün ilk çeyreğinden itibaren Avrupa ile birlikte Türkiye’de de satışa sunulacak. Lexus, UX, NX, RX ve tam elektrikli RZ olmak üzere ürün gamına LBX’in de katılmasıyla oldukça geniş SUV çeşitliliğiyle adından söz ettiriyor.

LBX, yeni nesil kendi kendini şarj eden 1.5 litrelik üç silindirli motoru içeren Lexus hibrit sistemiyle donatıldı. Verimliliği artırmak adına yeniden tasarlanan ve daha kompakt hale getirilen tam hibrit sistem, 136 DIN hp maksimum güç ve 185 Nm maksimum tork üretiyor. Daha kompakt yeni E-CVT şanzımanla eşleştirilen LBX modelinde yer alan yeni iki kutuplu nikel-metal hidrit batarya, hızlanmalar sırasında daha fazla elektrik motoru gücünün elde edilmesini sağlarken tam elektrikli sürüş kapasitesini de artırıyor. LBX, yeni güç ünitesiyle birlikte şehirde ve virajlı yollarda etkileyici yol tutuş karakteristiğiyle birlikte keyifli bir performans sunuyor. LBX, 0-100 km/s hızlanmasını 9.2 saniyede gerçekleştiriyor.

Toyota Yaris Cross ile kardeş olan (4,190 mm uzunluk) bu modelin fiyatı marka ismine göre uygun denebilecek bir fiyatta olacak. Avrupa medyası aracın 40 bin dolar gibi bir başlangıç fiyatına sahip olmasını bekliyor. Eğer bu şekilde bir fiyat olursa Lexus LBX Türkiye’de Hyundai Tucson parasına, yani 1.5 ile 1.6 milyon TL aralığında satılan bir model olacak gibi görünüyor.

Otomotiv dünyasında kadın yöneticiler rekor tanımıyor! Peugeot ve Citroen yöneticileri tarihe geçti!

Araba Habercisi Haziran 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Haziran 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimiz bundan sonra bedava indirerek, okunabiliyor.

Araba Habercisi Dergisi 52. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 52. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Dergimizi bağlantılardan da görebileceğiniz gibi web sitemizden de ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 52. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

Lexus LBX fiyat listesi 2024.

Lexus LBX fiyat listesi 2024.

Lexus LBX fiyat listesi 2024.

ALINTI KAYNAK: https://www.arabahabercisi.com/lexus-lbx-fiyat-listesi-2024/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir