Michelin 2023 Yaz Kampanyası

Michelin yaz kampanyasıyla servis fırsatı sunuyor

Michelin’den binek, 4×4 ve LTT grubundaki yaz lastikleri veya CrossClimate kategorilerinden tek seferde 4 adet ve üzeri satın alımlarda ve söz konusu satın alma ile aynı zamanda satın alınacak kampanyaya dahil lastik servis ve araç bakım hizmetlerinde sürücüler, 950 TL’ye varan araç bakım ve servis fırsatından yararlanabilecek.

Kampanya kapsamında, 15 inç jant Michelin yaz lastiği veya CrossClimate (binek ve SUV) grubu ile 450 TL, 15 inç Hafif Ticari Yaz ve Crossclimate Lastiklerinde 450 TL, 16 inç Yaz ve Crossclimate Lastiklerinde (binek ve SUV) 600 TL, 16 inç Hafif Ticari Yaz ve Crossclimate Lastiklerinde 1000 TL, 17 inç Yaz ve Crossclimate Lastiklerinde (binek ve SUV) 850 TL, 17 inç Hafif Ticari Yaz ve Crossclimate lastiklerinde 1.100 TL ve bu kampanyaya özel 18 inç + jant ve üzeri CrossClimate ve Yaz Lastiklerinde (binek ve SUV) 950 TL araç bakım ve servis fırsatlarından yararlanmış olacak.

Michelin yetkili satıcıları, Euromaster servis noktaları ve ‘michelin.com.tr’ üzerinden tek seferde 4 adet Michelin lastik alan sürücüler servis ve araç bakımında 950 TL’ye varan fırsattan yararlanacak. Michelin’in yaza özel lastik kampanyası 1 Mart – 31 Temmuz 2023 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya; Michelin marka binek, 4×4 ve LTT grubu Yaz veya CrossClimate lastiği satın alımlarında (14” ve altı lastikler hariç, kış lastikleri hariç) geçerlidir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Michelin Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Michelin’in Yeni Nesil Lastikleri
Michelin’den Sürücülere Öneriler
Otomobil Lastikleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Lastik Etiketleri ve Anlamları
Lastik Ebatları ve Denklik Tablosu

ALINTI KAYNAK: https://otomobilkampanyalar.com/michelin-kampanya/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir