Opel Servis Kampanyası ve Fiyatları 2023

Opel sevislerinde bahara özel kampanya fırsatları

Opel yetkili servislerinde geçerli kampanya fırsatları kapsamında; 0-3 yaş, 3 yaş ve 5 yaş üzeri Opel araç sahipleri, bahara özel avantajlı servis ve bakım hizmetlerinden yararlanabiliyorlar. Ayrıca Opel satış sonrası kampanyaları dahilinde; 5 yıl garanti uzatma imkanı, +1 yıl ücretsiz yol yardımı hizmeti ve Bonus ile yapılacak 500 TL ve üzeri tüm harcamalarda peşin fiyatına 7 taksit olanakları da bulunuyor.

Opel servislerinde bonus kampanyası

Opel yetkili servislerinde Bonus ile yapacağınız 500 TL ve üzeri tüm harcamalarda peşin fiyatına 7 taksit imkanı sağlanıyor. Kampanya 31 Mart 2023 tarihine kadar, katılım gösteren Opel Yetkili Servislerinde geçerlidir. Bonus Kart sahiplerine servis işlemlerinde 500 TL üzeri harcamalarında vade farkı olmadan 7 taksit imkanı sunulacaktır. Stellantis Otomotiv Pazarlama A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ticari kredi kartları ile yapılan alışverişlerde +taksit uygulamasının üst limiti 399.999TL olarak uygulanacaktır. 400.000TL ve üzerindeki işlemlere + taksit uygulanmayacaktır. Kampanyaya Garanti BBVA Bonus, Garanti BBVA Bonus Business, Miles&Smiles Garanti BBVA, Miles&Smiles Business Garanti BBVA kredi kartı, Shop&Fly kredi kartı, Shop&Fly Business kredi kartı, American Express, American Express Business, Sanal Kartlar, Alternatifbank Bonus, Alternatifbank Bonus Business, Deniz Bonus, Deniz Bonus Business, Türkiye Finans Happy Card, Türkiye Finans Happy Business Card kredi kartları dahildir.

Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, Garanti Corporate, Filo Flexi, American Express Corporate, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Şeker Bonus, Şeker Bonus Business, TEB Bonus, TEB Bonus Business, ING Bonus, ING Bonus Business, kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Opel’den yağ değişimi kampanyası

Opel yetkili servislerinde, 5 yaş üzeri Opel araçlar için motor yağı, yağ filtresi ve karter tapası pulundan oluşan yağ bakım paketi, işçilik dahil 1.499 TL kampanyalı fiyat ile sunuluyor.

Kampanya 31 Mart 2023 tarihine kadar geçerlidir. Belirtilen fiyat 5 yaşını doldurmuş tüm Opel marka araçlarda geçerlidir. Araç yaşı hesabında, trafiğe çıkış tarihi esastır. Kampanyaya katılım gösteren seçili yetkili servislerde geçerlidir. Paket içeriği aracınız ile uyumlu motor yağı, Eurorepar marka yağ filtresi ve karter tapa pulundan oluşmaktadır. Fiyatlara işçilik ve KDV dahildir. Yağ Değişim Paketi kapsamı dışında yapılacak işlemler için ayrıca ücretlendirme yapılacaktır. Stellantis Otomotiv Pazarlama A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

0-3 yaş Opel’lerde avantajlı bakım kampanyası

Opel yetkili servislerinde, 0-3 yaş arası Opel aracınız için profesyonel bakım paketi fırsatı 2.599 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Fiyatlar 31 Mart 2023 tarihine kadar geçerlidir. Araç yaşı hesabında, trafiğe çıkış tarihi esastır. Fiyatlar katılım gösteren yetkili servislerde geçerlidir. Profesyonel bakım paketi kapsamı motor yağı, yağ filtresi, polen filtresi ve karter tapası değişimini kapsamaktadır. Fiyatlara işçilik ve KDV dahildir. Profesyonel Bakım Paketi kapsamı dışında yapılacak işlemler için ayrıca ücretlendirme yapılacaktır. Belirtilen fiyat Opel Mokka B modeli için belirlenen başlangıç fiyatı olup, bayi nezdinde yapılan işlemler ve aracınızın modeli, özellikleri ve kilometresi özelinde fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Opel Assistance hizmeti, Stellantis Türkiye tarafından yapılacak yol yardım hizmetini belirtmektedir. Stellantis Otomotiv Pazarlama A.Ş. fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

3 yaş ve üzeri Opel’lere özel bakım kampanyası

3 yaş ve üzeri Opel aracınızı Opel yetkili servislerine getirerek, 2.199 TL’den başlayan fiyatlara sahip Profesyonel Bakım Paketinden faydalanabilirsiniz. Bakım sonrası 1 yıl boyunca Opel Assistance hizmetlerinden de ücretsiz faydalanma fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

Fiyatlar 31 Mart 2023 tarihine kadar geçerlidir. Araç yaşı hesabında, trafiğe çıkış tarihi esastır. Fiyatlar katılım gösteren yetkili servislerde geçerlidir. Profesyonel bakım paketi kapsamı hava filtresi, motor yağı, yağ filtresi, polen filtresi ve karter tapası değişimini kapsamaktadır. Fiyatlara işçilik ve KDV dahildir. Profesyonel Bakım Paketi kapsamı dışında yapılacak işlemler için ayrıca ücretlendirme yapılacaktır. Belirtilen fiyat Opel Crossland X modeli için belirlenen başlangıç fiyatı olup, bayi nezdinde yapılan işlemler ve aracınızın modeli, özellikleri ve kilometresi özelinde fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Opel Assistance hizmeti, Stellantis Türkiye tarafından yapılacak yol yardım hizmetini belirtmektedir. Stellantis Otomotiv Pazarlama A.Ş. fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Opel 5 yıl garanti uzatma kampanyası

5.391 TL’den başlayan fiyatlarla Opel Flexcare sözleşmesiyle aracınızın garanti süresi uzatılıyor. Bu hizmetten faydalanabilmek için aracınızın garanti süresi içerisinde Opel Flexcare sözleşmesini satın almanız gerekmektedir. Fiyatlar 31 Mart 2023 tarihine kadar geçerlidir. Verilen başlangıç fiyatı 60 ay 50.000 km için Mokka modeli için geçerlidir. Fiyatlara KDV dahildir. Farklı modeller için fiyat teklifleri ay ve km bazında değişmektedir. Kampanya sadece katılan yetkili servislerde geçerlidir. Stellantis Otomotiv Pazarlama A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Opel’den +1 yıl ücretsiz yol yardımı

Opel’inizin periyodik bakımını Opel yetkili servislerinde yaptırarak, aracınızın yaşı ne olursa olsun 1 yıl süreyle Opel Assistance hizmetinden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Opel yetkili servisinde periyodik bakım yaptıran tüm Opel araçlarda 1 yıl süreyle geçerlidir. 0212 274 74 47 telefon no’lu Opel Assistance servisi üzerinden yapılan Yol Yardım Hizmeti taleplerini kapsar. Aracın yolda kalmasına neden olan her türlü kaza, mekanik, elektrik veya elektronik arıza hizmet dahilindedir. Yeni araç veya sözleşme garantisi olan araçlar hariç akü arızaları, kısa ve uzun dönem kiralama araçları, her türlü ticari amaçla kullanılan araçlar kapsam dışıdır.

Ayrıntılı ve güncel bilgil犀利士
eri Opel yetkili servislerinden alabilirsiniz.

Opel Fiyat Listesi
Yeni Opel Corsa
Yeni Opel Astra
Yeni Opel Crossland
Yeni Opel Mokka

ALINTI KAYNAK: https://otomobilkampanyalar.com/opel-servis-kampanya/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir