Peugeot Servis Kampanyası ve Fiyatları 2023

Peugeot bahar servis bakım kampanyaları

Peugeot yetkili servislerinde bakım, yedek parça ve onarım hizmetleri için bahara özel fırsatlar sunuluyor.

Peugeot 5 yaş üzeri yağ değişimi kampanyası

Seçili Peugeot Yetkili Servislerinden, 5 yaş üzeri Peugeot aracınızın modeline uygun motor yağı, yağ filtresi ve karter tapası pulundan oluşan yağ değişim paketi işçilik dahil 1.499 TL’den başlayan fiyatlarla değiştirebilirsiniz. Fiyatlar 31 Mart 2023 tarihine kadar geçerlidir. Araç yaşı hesabında, trafiğe çıkış tarihi esastır. Yağ değişim paketi içeriği aracınız ile uyumlu yağ, Eurorepar marka yağ filtresi ve karter tapa pulu değişimini kapsamaktadır. Fiyatlara KDV dahildir. Yağ değişim paketi kapsamı dışında yapılacak işlemler için ayrıca ücretlendirme yapılacaktır. Belirtilen fiyat Peugeot 301 Active 1.6 lt HDi 92 hp model araç için belirlenen başlangıç fiyatı olup, yetkili servis nezdinde yapılan işlemler ve aracınızın modeli, özellikleri ve kilometresi özelinde fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Stellantis Otomotiv Pazarlama A.Ş. fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Peugeot yetkili servislerinde peşin fiyatına 7 taksit fırsatı

PEUGEOT yetkili servislerinde Bonus ile yapacağınız 500 TL ve üzeri tüm harcamalarda peşin fiyatına 7 imkanı sağlanıyor. Kampanya 31 Mart 2023 tarihine kadar, katılım gösteren Peugeot Yetkili Servislerinde geçerlidir. Bonus Kart sahiplerine servis işlemlerinde 500 TL üzeri harcamalarında vade farkı olmadan 7 taksit imkanı sunulacaktır. Stellantis Otomotiv Pazarlama A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ticari kredi kartları ile yapılan alışverişlerde +taksit uygulamasının üst limiti 399.999TL olarak uygulanacaktır. 400.000TL ve üzerindeki işlemlere + taksit uygulanmayacaktır. Kampanyaya Garanti BBVA Bonus, Garanti BBVA Bonus Business, Miles&Smiles Garanti BBVA, Miles&Smiles Business Garanti BBVA kredi kartı, Shop&Fly kredi kartı, Shop&Fly Business kredi kartı, American Express, American Express Business, Sanal Kartlar, Alternatifbank Bonus, Alternatifbank Bonus Business, Deniz Bonus, Deniz Bonus Business, Türkiye Finans Happy Card, Türkiye Finans Happy Business Card kredi kartları dahildir.

Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, Garanti Corporate, Filo Flexi, American Express Corporate, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Şeker Bonus, Şeker Bonus Business, TEB Bonus, TEB Bonus Business, ING Bonus, ING Bonus Business, kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Peugeot artı garanti kampanyası

Peugeot 2008 model aracınızın garanti süresini 4.503 TL’den başlayan fiyatlarla 5 yıla kadar uzatabilirsiniz. İhtiyaçlarınız için özel olarak tasarlanan Peugeot Artı Garanti sözleşmesiyle, aracınızın garantisinin garanti süresi sonrasında da devam etmesi sağlanıyor. İhtiyaçlarınıza uygun sözleşme süresini seçerek Peugeot ağı tekliflerinin avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Bu hizmetten faydalanabilmek için aracınızın garanti süresi içerisinde Peugeot Artı Garanti sözleşmesini satın almanız gerekmektedir. Verilen başlangıç fiyatı 60 ay 40.000 km için 2008 modeli için geçerlidir. Fiyatlara KDV dahildir. Farklı modeller için fiyat teklifleri ay ve km bazında değişmektedir. Kampanya sadece katılan yetkili servislerde geçerlidir. Otomotiv Pazarlama A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Peugeot Yetkili Servislerinden alabilirsiniz.

Peugeot Kampanyaları
Peugeot Fiyat Listesi
Yeni Peugeot 308
Peugeot 3008 SUV
Yeni Peugeot 2008 SUV

ALINTI KAYNAK: https://otomobilkampanyalar.com/peugeot-servis-kampanya/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir