SEAT Servis Kampanyası ve Fiyatları 2023

SEAT Ibiza bakım kampanyası

SEAT, 5 yaş ve üzeri Ibiza modellerinde SEAT Online mobil uygulama ve ZUBİZU üyelerine özel servis kampanyası başlattı. Kampanyaya katılan SEAT Yetkili Servislerinde geçerli olan kampanyada periyodik bakım işlemi KDV dahil 1.950 TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı fiyatlarla sunuluyor. 01.01.2023 – 31.12.2023 tarihleri arasında kampanyaya katılan tüm SEAT Yetkili Servislerinde geçerli bu kampanya sayesinde, SEAT sahipleri yağ filtresi, polen filtresi, karter tapası, hava filtresi* değişimlerini içeren periyodik bakım işlemlerinde yüzde 30’a varan; işçilik ve motor yağında ise yüzde 20’ye varan tavsiye edilen indirimlerden faydalanabiliyorlar.

*Hava filtresi değişimi, bakım periyoduna göre değişmektedir.

Kampanya koşulları

Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda ve kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı sonlandırma hakkı saklıdır. Belirtilen fiyat ve indirim oranı tavsiye edilen fiyat ve indirim oranlarıdır. Yetkili Servislerin indirim hakkı saklıdır. Kampanya trafiğe çıkış tarihi itibarıyla 5 yaşını doldurmuş veya geçmiş araçları kapsamaktadır. Bu kampanya Doğuş Otomotiv-SEAT markası tarafından uygulanan diğer servis kampanyaları ile birleştirilemez. 5 yaş ve üzeri Ibiza sahibi müşteriler, SEAT Online mobil uygulama ve ZUBİZU üyesi ise, kampanyaya katılan yetkili servislerde periyodik bakım işlemlerinde indirimi hak ederler. Kampanya 01.01.2023 tarihinden itibaren 31.12.2023 tarihine kadar geçerli olup; yabancı plakalı araçlarda uygulanmamaktadır. Ibiza için kampanyasız periyodik bakım fiyatı KDV dahil 2.725 TL’dir.

SEAT Leon bakım kampanyası

SEAT, 5 yaş ve üzeri Leon modellerinde SEAT Online mobil uygulama ve ZUBİZU üyelerine özel servis kampanyası başlattı. Kampanyaya katılan SEAT Yetkili Servislerinde geçerli olan bu kampanyada periyodik bakım işlemi KDV dahil 2.200 TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı fiyatlarla sunuluyor. 01.01.2023 – 31.12.2023 tarihleri arasında kampanyaya katılan tüm SEAT Yetkili Servislerinde geçerli bu kampanya sayesinde, SEAT Leon sahipleri motor yağı, yağ filtresi, karter tapası ve polen filtresi değişimlerini içeren periyodik bakım işlemlerinde yüzde 30’a varan; işçilik ve motor yağında ise yüzde 20’ye varan tavsiye edilen indirimlerden faydalanabiliyorlar.

Kampanya Koşulları

Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda ve kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı sonlandırma hakkı saklıdır. Belirtilen fiyat ve indirim oranı tavsiye edilen fiyat ve indirim oranlarıdır. Yetkili Servislerin indirim hakkı saklıdır. Kampanya trafiğe çıkış tarihi itibarıyla 5 yaş ve üzeri araçları kapsamaktadır. Bu kampanya Doğuş Otomotiv-SEAT markası tarafından uygulanan diğer servis kampanyaları ile birleştirilemez. 5 yaş ve üzeri Leon sahibi müşteriler, SEAT Online Mobil Uygulama ve ZUBİZU üyesi ise, kampanyaya katılan yetkili servislerde periyodik bakım işlemlerinde indirimi hak ederler. Kampanya 01.01.2023 tarihinden itibaren 31.12.2023 tarihine kadar geçerli olup; yabancı plakalı araçlarda uygulanmamaktadır. Leon için kampanyasız periyodik bakım fiyatı 2.975 TL’dir.

SEAT servis kampanyası

SEAT, kampanyaya katılan Yetkili Servislerinde, SEAT Online Mobil Uygulamasına sahip ve 2 yaş üstü araç sahiplerine özel servis işlemlerinde indirim uyguluyor. Kampanya kapsamında, periyodik bakım, yedek parça, işçilik ve madeni yağda liste fiyatı üzerinden yedek parçada %20; işçilikte %20 tavsiye edilen oranda indirim sağlanıyor.

Kampanya koşulları

Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda, SEAT modellerinde, teknik özelliklerde, donanımlarda, renklerde ve kampanya koşullarında değişiklik yapma yapma ve/veya sonlandırma hakkı saklıdır. Bu kampanya trafiğe çıkış tarihi itibarıyla iki yaşını geçmiş araçları kapsamaktadır. Bu kampanya, Doğuş Otomotiv-SEAT markası tarafından uygulanan diğer servis kampanyaları ile birleştirilemez. ZUBİZU Servis Kampanyası’nda, 2 yaş üzeri SEAT müşterileri, ZUBİZU’ya ve SEAT Online mobil uygulamasına üye ise kampanyaya katılan yetkili servislerde yapılan işlemlerde; yedek parçada %20, işçilikte %20 oranında indirim hak ederler. 2 yaş üzeri tüm SEAT sahiplerinin faydalanabileceği bu kampanya periyodik bakım, mekanik yedek parça, işçilik ve madeni yağ işlemlerini kapsamaktadır. Yetkili Servislerin indirim hakkı saklıdır. Tavsiye edilen indirim oranlarıdır. Kampanya 01.01.2023 tarihinden itibaren 31.12.2023 tarihine kadar geçerlidir.

SEAT’tan lastik kampanyası

SEAT, kampanyaya katılan Yetkili Servislerinde, SEAT Online mobil uygulaması ve ZUBİZU üyesi 2 yaş üstü araç sahiplerine lastik alımlarında indirim uyguluyor. SEAT Online mobil uygulama ve ZUBİZU üyesi SEAT araç sahipleri lastik alımlarında %16’ya varan indirimlerden yararlanıyor. Eğer sizde 2 yaş üzeri bir SEAT araç modeline sahipseniz bu indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Kampanya koşulları

Bu kampanya 01.01.2023 – 31.12.2023 tarihleri arasında ve yetkili servise gireceği tarih itibariyle trafiğe çıkış tarihinin üzerinden 2 yıldan daha fazla geçmiş SEAT marka araçlar için geçerlidir. Kampanya koşullarına uyan SEAT Online mobil uygulama ve ZUBİZU üyeleri bu fırsattan yararlanabilirler. Tavsiye edilen indirim oranları; belli marka lastikler için geçerlidir. Doğuş Otomotiv, kampanya koşullarını ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar. Yabancı plakalı araçlar için geçerli değildir.

SEAT aksesuar kampanyası

SEAT Orijinal Aksesuarlar’ın sunduğu kapsamlı seçenekler ile SEAT aracınızı kendi tarzınıza uygun olarak özelleştirebilirsiniz. SEAT Yetkili Servislerinde 0-4 yaş araç ve SEAT Online mobil uygulaması sahiplerine özel Orijinal Aksesuar alımlarında; parça ve işçilikte özel %10 indirim fırsatı sunuluyor.

Belirtilen kampanya Doğuş Otomotiv-SEAT markası tarafından uygulanan diğer servis kampanyaları ile birleştirilemez. ZUBİZU Orijinal Aksesuar Kampanyası’nda 0-4 yaş araç sahibi SEAT müşterileri, kampanyaya katılan Yetkili Servislerde orijinal aksesuar alımlarına ilişkin tüm parça ve işçiliklerde %10 indirim hak ederler. Kampanya sadece müşteri ödemeli alımlarda geçerlidir ve SEAT servis müşterilerine uygulanabilir. ZUBİZU kampanya kapsamı, koşul ve süresini değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya 01.01.2023-31.12.2023 tarihleri arasında geçerlidir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Seat Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

SEAT Otomobil Kampanyası
SEAT Fiyat Listesi
Zorunlu Trafik Sigortası Nedir ?
Araç Bakımında Neler Değişir ?
Otomobil Lastikleri

ALINTI KAYNAK: https://otomobilkampanyalar.com/seat-servis-kampanya/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir