Suzuki Jimny Heritage; retro esintilerle gelen sınırlı üretim

Avustralya merkezli olarak tanıtımı gerçekleştirilen Suzuki Jimny Heritage serisi, klasik gövdeyi retro renklerle bir araya getiriyor.

Bugün otomobil dünyasına baktığımızda, genlerini ve karakterini koruyarak güncel dinamiklerle harmanlanmış pek az isim görebiliriz. Mercedes G-Serisi, Land Rover Defender gibi isimlerle birlikte SUV tarafında bunu en güzel yansıtanlar birisi de şüphesiz Suzuki Jimny. Geride bıraktığımız 2022 içerisinde Hindistan merkezli olarak 5 kapılı versiyonu da tanıtılan ikonik model için, farklı pazarlardan özel formüller gelmeye devam ediyor. Bu kez Avustralya’dan radarımıza takılan Suzuki Jimny Heritage ile halihazırda klasik olan tasarım karakteri, retro dokunuşlarla daha da keyifli geliyor. Toplamda sadece 300 adet üretileceği açıklanan Heritage Edition, halihazırdaki Jimny sahipleri için de keyifli bir modifikasyon projesi ilhamı olabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öne çıkan detaylarıyla Suzuki Jimny Heritage

50 yılı aşan süredir arazi meraklılarının hayatında olan Jimny rozetinin geçmişine de bir selam niteliği taşıyan özel versiyon, bazılarımızı GTA Vice City’e de götürebilir. Aracın dış bölümündeki katmanlı renk geçişleriyle keyifli bir retro dokunuşun yapıldığı model dört farklı gövde rengiyle tercih edilebiliyor. Standart olarak 15 inçlik jant setinin sunulduğu Heritage’da LED ışıklandırma grubu, geri görüş kamerası, şerit takip uyarıları, 7 inçlik multimedya ekran ve navigasyon gibi donanımlar da standart olarak sunulacak. Modelin kaputunun altında ise herhangi bir değişiklik bulunmazken, sınırlı üretim bu kombinasyona sahip olmak isteyenlerin 33.490 Avustralya Doları’nı gözden çıkarması gerekecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Chery Omoda 5

ALINTI KAYNAK: https://www.log.com.tr/suzuki-jimny-heritage-retro-esintilerle-gelen-sinirli-uretim-versiyon/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir