Yeni Renault Austral ne zaman geliyor? 2023 Austral. Austral 2023.

Yeni Renault Austral ne zaman geliyor?
Yeni Renault Austral ne zaman geliyor?

Kompakt SUV sınıfında tüm dengeleri değiştirmek için Renault Austral çok yakında satışa sunuluyor! Yeni Renault Austral ne zaman geliyor?

YOUTUBE KANALIM

Yeni Renault Austral kompakt SUV sınıfında tüm dengeleri bozacak kadar iddialı bir araç olmuş. Bu sınıfta hakimiyeti olan marka ve modeller için artık işler eskisi kadar kolay olmayacak. Renault Türkiye tarafından yılın ikinci çeyreğinde satışa sunulacağı açıklanan Austral’ın Mayıs ayında yollara çıkmasını bekliyorum.

Yeni Austral gelişmiş teknolojisiyle, C segment SUV dünyasında Renaulution ve Renault’nun “Nouvelle Vague (Fransız Yeni Dalgası)” ruhunu somutlaştırıyor. İttifak bünyesinde geliştirilen 3. nesil CMF-CD platformu ile geliştirilen yeni Austral, yeni E-TECH Tam Hibrit motor dahil olmak üzere çeşitli elektrikli teknolojileri bünyesinde barındırıyor.

Yeni Austral, modern ve teknolojik yapısıyla; 4CONTROL Advanced ve 32 sürüş destek sistemi dahil olmak üzere gelişmiş, proaktif ve akıllı teknolojileri kullanıma sunuyor. Geniş OpenR ekranı, en iyi Google hizmetlerini ve uygulamalarını entegre eden OpenR Link bilgi-eğlence sistemiyle gelişmiş bir bağlanabilirlik seviyesi sunuyor.

Yeni Renault Austral, sürüş alışkanlıklarını değiştirmek zorunda kalmadan tüm kullanım şekillerine cevap veren elektrik destekli yenilikçi motorlarla yollara çıkıyor.

200 bg’ye kadar 400V beslemeli yeni nesil E-TECH Hibrit motorlar dışında, 130 bg 48V Mild Hybrid Advanced ve 140 bg / 160 bg 12V Mild Hybrid olmak üzere benzinli versiyonlar bulunuyor.

Yeni Austral, kendi kendini şarj eden tamamen yeni bir E-TECH ‘tam hibrit’ motor kullanıma sunuyor.

Bu motor, yakıt kullanımını ve CO2 emisyonlarını azaltırken, daha iyi performans ve daha fazla sürüş keyfi sunmak için iyileştiriyor.

Sistem; bir elektromotorla eşleştirilen 1,2 litre 3 silindirli turbo beslemeli benzinli motor, 1,7 kWsa lityum-iyon 400V batarya ve akıllı çok modlu debriyajsız bir şanzımandan oluşuyor. 1Bu özellikleriyle 200 HP’lik birleşik gücü kullanıma sunuyor. En önemli özelliğiyse sıkışık trafikte sadece elektrikli motorla ilerleyebilecek olması.

TOGG TESTİMİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Araba Habercisi Kasım 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Kasım 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 45. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 45. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Araba Habercisi Şubat 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Yeni Renault Austral ne zaman geliyor?

Araba Habercisi Dergisi’nin Şubat 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergi bu ay 5. Yıl Sayısı ile karşınızda.

Araba Habercisi Dergisi 48. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 48. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Şubat 2023 sayımızla birlikte dergimizi web sitemizden de ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 48. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

Yeni Renault Austral ne zaman geliyor?

Yeni Renault Austral ne zaman geliyor?

Yeni Renault Austral ne zaman geliyor?

ALINTI KAYNAK: https://www.arabahabercisi.com/yeni-renault-austral-ne-zaman-geliyor/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir