Yüce Auto-Škoda’ya Çalışan Bağlılığı İle “En İyi İş Yeri Ödülü“ – otomobil haberleri,güncel araç,Tuanamedya

Yüce Auto, Türkiye’nin en geniş katılımlı iş yeri araştırmalarından “Kincentric Best Employers 2023” programı kapsamında “En İyi İş Yeri” ödülünü aldı. 2016 ve 2021 yıllarında da aynı ödüle layık görülen Yüce Auto, başarısını bir kez daha tescillemiş oldu.

 “Doğru yoldayız”

Yüce Auto-Škoda Genel Müdürü Zafer Başar, bu ödüle üçüncü kez layık görüldüklerini hatırlatarak “Yapılan çalışmalar, çalışan mutluluğunun başarı ile doğru orantılı olduğunu ortaya koymuştur. Yüce Auto–Škoda olarak biz de çalışan mutluluğunun motivasyona doğrudan etki ettiğini gözlemledik. Uzun yıllardır sürdürdüğümüz koçluk projemizle ekip arkadaşlarımızın kişisel gelişimini destekliyoruz. Kurum içi sosyal kulüplerimiz ile çalışanlarımız arasındaki iletişimi ve ortak değerleri geliştiriyoruz. Ekip arkadaşlarımızın da geri bildirimleri ile kazanılan bu ödülü gelecek yıllarda almak üzere insan kaynakları yönetimi çalışmalarımızı sürekli geliştiriyoruz” şeklinde konuştu.

Gerçekleştirdiği çalışmalarla Yüce Auto, dünyanın önde gelen lider kurumlarını ölçümleyen bir program olan Kincentric Global Best Employers’tan sertifika almayı başardı. 20 yılı aşkın süredir devam eden bu kapsamlı program, çalışan deneyimi araştırmalarında 50 yılı aşkın birikimi temel alarak gerçekleştiriliyor. Sürdürülebilir sonuçlar elde etmek adına, program kapsamında en objektif ölçüm olarak değerlendirilen “Çalışan Görüşü” dikkate alınıyor. Çalışan bağlılığının yanı sıra “Çeviklik, Bağlı Kılan Liderlik ve Yetenek Odağı” endeksleri de değerlendiriliyor.

Sürdürülebilir başarısını ispatlayan Yüce Auto, insan odaklı kurumsal yaklaşımıyla her zaman çalışan memnuniyetini öne çıkartırken, çalışanlarının iş yerlerine duyduğu güven ve aidiyetle de fark yaratıyor.

ALINTI KAYNAK: https://www.otomobilden.com.tr/yuce-auto-skodaya-calisan-bagliligi-ile-en-iyi-is-yeri-odulu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir