İkramiye Açıklaması İle Gündeme Gelen Yüce Auto’ya Uluslararası Ödül

Yüce Auto'ya Uluslararası Ödül

İkramiye Açıklaması İle Gündeme Gelen Yüce Auto’ya Uluslararası Ödül

İş insanı Ahmet Yüce’nin sahibi olduğu Yüce Auto, “Kincentric Best Employers 2023” programı kapsamında “En İyi İş Yeri” ödülünü aldı. 2016 ve 2021’de de aynı ödüle layık görülen Yüce Auto, başarısını tescillemiş oldu. Dünyanın önde gelen lider kurumlarını ölçümleyen bir program olan Kincentric Global Best Employers, “Çalışan Görüşü”, Çalışan bağlılığının yanı sıra “Çeviklik, Bağlı Kılan Liderlik ve Yetenek Odağı” endeksleri de değerlendiriliyor.

Ek MTV Kararı Meclisten Geçti! Kimler MTV Ödemeyecek?

Pandemi döneminde birçok şirket işten çıkarma yaparken “Hiçbir çalışanı işten çıkarmayacağız” çıkışıyla alkış toplayan Skoda’nın Türkiye distribütörü Yüce Auto’dan yapılan maaş çıkışı sosyal medyanın gündemine oturdu. 120’den fazla çalışanına 25 maaş ikramiye dağıtan Yüce Auto Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yüce, ”Açıkçası bunun bu kadar gündem olmasına hayret ettim. Sonuçta çalışanlarımızın hakkını verdik. Bizim yaptığımız gayet normal bir şey.’‘ dedi.

Yüce Auto’nun 120 çalışanının hepsine 25 maaş ikramiye verdiklerini aktaran Ahmet Yüce, “Çalışanlarımız bizim her şeyimiz, ailemiz. Başarımızın altında çalışanlarımızın emekleri var. Bu yıl işlerimiz yolunda gitti ve böyle bir karar aldık” ifadelerini kullandı.

Yüce Auto-Skoda’nın Genel Müdürü Zafer Başar, ödülle ilgili olarak, “Yapılan çalışmalar, çalışan mutluluğunun başarı ile doğru orantılı olduğunu ortaya koymuştur” dedi.

450-500 Bin TL ile Alınabilecek Arabalar

ALINTI KAYNAK: https://www.otomobilir.com/haber/yuce-autoya-uluslararasi-odul/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir