Michelin Türkiye “Türkiye’nin En İyi İşverenleri’ Listesinde – otomobil haberleri,güncel araç,Tuanamedya

Dünyanın önde gelen mobilite şirketlerinden biri olan Michelin’in Türkiye operasyonu Michelin Türkiye, Great Place to Work Enstitüsü tarafından sertifikalı yerel ve uluslararası işverenlerin dahil olduğu araştırmada ‘Türkiye’nin En İyi İşverenleri’ listesine girdi.

Dünyanın önde gelen mobilite şirketlerinden biri olan Michelin’nin Türkiye operasyonu Michelin Türkiye’nin kurum kültürü ve çalışan memnuniyeti konusunda sürdürdüğü çalışmalar, yerel ve uluslararası birçok kurum ve kuruluş tarafından taçlanmaya devam ediyor. Michelin Türkiye, Great Place to Work sertifikalı yerel ve uluslararası işverenlerin dahil olduğu araştırmada ‘Türkiye’nin En İyi İşverenleri’ listesine girdi.

Great Place to Work Enstitüsü’nün yürüttüğü program kapsamında kurum kültürü ve çalışan memnuniyeti ölçümleme amacıyla gerçekleştirilen anket araştırmaları sonrasında Michelin Türkiye, geçtiğimiz yıl “Great Place To Work” yani “Harika İşyeri” sertifikası almaya hak kazanmıştı. Bu yıl Great Place To Work Enstitüsü tarafından gerçekleştirilen ve sertifikalı yerel ve uluslararası işverenlerin dahil olduğu Türkiye’nin en iyi işverenleri 2023 araştırmasında Türkiye’nin En İyi İşverenleri listesi açıklandı ve Michelin Türkiye Türkiye’nin En İyi İşverenleri’ listesine dahil oldu.

Michelin Grubu insanlar, kârlılık ve gezegen arasında en iyi dengeyi sağlayarak sürdürülebilir büyüme hedeflerken, insana saygı Michelin’in temel ilkelerinden birini oluşturuyor. Çeşitliliğe saygının bireysel mutluluğa ve kolektif performansa katkıda bulunduğu bir kurum kültürünü teşvik eden Michelin Grubu, tüm çalışanlar için eşit fırsatlar ve eşit muamele ilkesinin yanı sıra her türlü ayırımcılıkla mücadele taahhüdünü güçlü bir şekilde ortaya koyuyor. 

Michelin Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Pınar Erçal konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Türkiye’nin En İyi İşverenleri” listesine girdiğimiz için çok mutluyuz. İnsana saygı ve harika bir kurum kültürü oluşturmak, Michelin’de tüm aksiyonlarımızın merkezinde yer alıyor. Michelin Türkiye olarak mükemmel çalışan deneyimini tüm süreçlerimizde odakta tutmaya devam ederek, yakaladığımız bu ivmeyi sürdürmeye kararlıyız” dedi.

ALINTI KAYNAK: https://www.otomobilden.com.tr/michelin-turkiye-turkiyenin-en-iyi-isverenleri-listesinde/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir