Renault Truckslar artık daha  dijital – Otomobil Haberleri


Renault Trucks’lar artık daha  dijital

Renault Trucks, ağır ticari segmentinde kabin içi özelliklerini dijitalleştirdi. Sürücü konfor ve güvenliğine odaklanan Renault Trucks, ağır ticari segment için sunduğu Renault Trucks T, T High, C ve K modellerine önemli yenilikleri uyguladı.

Bu özellikler, tam elektrikli Renault Trucks E-Tech T&C modellerinde de sunulacak. Araçlarını kesintisiz olarak geliştirme taahhüdü ile Renault Trucks, sürücülere daha güvenli, daha işlevsel ve konforlu bir çalışma ortamı sunuyor. Renault Trucks bu taahhüdü ile T, T High, C ve K modellerini yeni güvenlik özellikleriyle donatırken hem direksiyonda hem de molalarda daha fazla konfor için kabin donanımlarını yeniden tasarlıyor. Bu yeni teknolojiler, Renault Trucks E-Tech T ve C modellerinde de bulunacak.

 

Optimize edilmiş sürüş ve kabin içi konforu Kabindeki donanım, sürücülere daha keyifli bir ortam sağlamak için optimize edilerek; ergonomi, araç içi konfor ve verimlilik bir araya getirildi. 12 inçlik ayarlanabilir ana dijital ekrana sahip gösterge paneli, uygulamalara hızlı erişim için Android Automobile arayüzüne sahip çok fonksiyonlu ikincil bir dokunmatik ekranla tamamlandı.

Sürücüler, ana ekran ve ikincil ekran işlevleriyle telefon görüşmelerini ve müzik kontrollerini en renault-trucks.com.tr güvenli şekilde çalıştırmak için direksiyon simidi üzerindeki kumandaları kullanabiliyor. Sürüşü kolaylaştırmak için ekranda navigasyon yardımcıları ve kamera görüntüleri de gösteriliyor. Araçlara ayrıca telefon şarj cihazı girişi takılabiliyor.


ALINTI KAYNAK: https://www.cnnturk.com/otomobil/renault-truckslar-artik-daha-dijital

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir